Bajkowy Dzień Dziecka

1 czerwca we wszystkich naszych oddziałach świętowaliśmy Dzień Dziecka. Tegoroczne obchody obfitowały w liczne niespodzianki. Największą z nich były niewątpliwie przedstawienia teatralne, w których poza kadrą znaczną część aktorów stanowili rodzice naszych przedszkolaków. W Bysławiu i Lubiewie dzieci mogły obejrzeć losy Calineczki, natomiast w Suchej rodzice wystawili Czerwonego Kapturka.

W bajkach wystąpili:

w Bysławiu- Natalia Selke-Klamczyńska, Joanna Grabowska, Milena Synakiewicz, Ewa Haffke, Dariusz Dorsz, Damian Chmara, Agnieszka Bugajska, Maciej Korytowski, Wioleta Kulczyk, Aniela Kutowska, Renata Rulewska, Marcin Biliński, Bogusława Czerwińska, Ewa Dejewska- Senska, Tomasz Kulczyk, Sylwia Rydzkowska,

w Lubiewie: Marta Szyszka, Marcin Roszczyniała, Martyna Lewandowska, Marta Musioł, Angelika Stimma-Jabłońska, Marta Hoffmann- Pestka, Dominika Żabicka, Alina Zalewska, Paweł Urban, Kinga Kozłowska, Edyta Szefler, Monika Ziółkowska, Małgorzata Babińska, Violetta Hoppe, Marta Muntowska,

w Suchej: Natalia Glamowska, Kinga Karczewska, Angelika Andryanczyk, Justyna Piasek, Natalia Maliszewska, Maja Chyjek, Grażyna Lietz, Joanna Joppek.

Przedstawienie w wykonaniu rodziców okazało się strzałem w dziesiątkę. Wszyscy aktorzy w pięknych strojach odegrali swoje role, jak profesjonaliści. Zachwycone przedszkolaki aktywnie włączały się do proponowanych zabaw i chętnie podążały za tym, co działo się na scenie. Występy wzbudziły wiele pozytywnych emocji wśród wszystkich uczestników. Nasi aktorzy przekazali też  w imieniu wszystkich rodziców upominki, które dzieci mogły zabrać do domu. Kolejną niespodzianką były pikniki oraz słodkie poczęstunki w salach, wśród których nie zabrakło lodów oraz innych łakoci uwielbianych przez dzieci. Później czas wypełniony był zabawami ruchowymi na świeżym powietrzu oraz w salach. To był wspaniały dzień, pełen uśmiechu i radości.