Bal Postaci z Bajek – 7.11.2023 r.


7 listopada 2023 roku w naszym Przedszkolu odbył się wielki bal kostiumowy z okazji Dnia Postaci z Bajek. Tego dnia wszystkie przedszkolaki zmieniły się w swoich ulubionych bohaterów. Na parkiecie tańczyły księżniczki, wróżki, superbohaterowie, pieski z Psiego Patrolu, smoki, pszczółki, syrenki i wiele, wiele innych, których nie sposób tutaj wymienić. Dużą niespodzianką dla naszych przedszkolaków było pojawienie się na balu w Bysławiu i Lubiewie olbrzymiej Wiewiórki – maskotki gminy Lubiewo, która towarzyszyła Pani Wójt Gminy Lubiewo Joannie Jastak. Poza aktywnym uczestnictwem w naszych tańcach-połamańcach Pani Wójt wręczyła dyplomy i nagrody dzieciom, które wzięły udział w:

  • konkursie plastycznym dla dzieci i rodziców pt. “W krainie bajek”
  • zadaniu dla 3, 4-latków, którego celem było wykonanie ilustracji do ulubionej książki.

Dodatkowo w Bysławiu, nagrody otrzymały również grupy, które przygotowały bajki grupowe w ramach konkursu dla 4, 5 i 6-latków pt. “Nasza książeczka”. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Pani Wójt za zaangażowanie w życie naszego Przedszkola i uświetnienie  tego bajkowego dnia swoją obecnością.

Po zabawach tanecznych każdy udał się do swojej sali, gdzie na dzieci czekały przepyszne babeczki upieczone przez mamy naszych przedszkolaków. Po obiedzie odbył się seans w “Kinie-Bambinie” i jak to przystało na wizytę w takim miejscu, każdy otrzymał swój kubeczek z popcornem. Dzięki przygotowanym atrakcjom dzieciom przez cały dzień towarzyszyły pozytywne emocje czego wyrazem były ich uśmiechnięte buzie.