WARSZTATY ŚWIĄTECZNE


Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia jest radosnym okresem w życiu każdego człowieka, zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej. W grudniu we wszystkich naszych przedszkolnych grupach zostały zorganizowane spotkania świąteczne z udziałem rodziców. W tym roku przybrały one formę warsztatów. Rodzic wraz ze swoim dzieckiem śpiewał, tańczył i uczestniczył w różnego rodzaju świątecznych zabawach. Każdy przedszkolak wraz z pomocą mamy bądź taty wykonał również piękną świąteczną ozdobę. W trakcie spotkania nie zabrakło pięknych życzeń i dźwięków kolęd.  Mamy nadzieję, że wspólne chwile spędzone z nami w przedszkolu zapiszą się Państwu oraz dzieciom w pamięci, jako miłe wspomnienia, o których będzie Wam przypominała własnoręcznie wykonana ozdoba. W ten magiczny czas odwiedził nas również wspaniały gość Gwiazdor, który wręczył naszym przedszkolakom upominki.