DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień, na który czekają z niecierpliwością i mali i ci więksi.  Dla  naszych przedszkolaków był to bardzo radosny dzień obfitujący w wiele ciekawych atrakcji . Tego dnia cały dzień trwała zabawa. Panie nauczycielki przygotowały dla dzieci szereg rożnych atrakcji. Dzieci bawiły się wspaniale. Dzień rozpoczął się od przedstawienia przez grupę „Wiewiórki” bajki pt.                ” Królewna Śnieżka”. Po występie dzieci rozeszły się do sal, gdzie przygotowane były rożne konkurencje, ale najpierw na osłodę dzieci otrzymały pyszne lody. Następnie  rzucaliśmy do celu, odbyły się zabawy z chustą animacyjną i w tunelach, tańce przy muzyce, przechodzenie przez drabinki.
Chociaż nasze przedszkolaki  codziennie otrzymują wiele ciepła i dobroci od  nauczycielek, to jednak w tym czasie czuły się wyjątkowo, a uśmiech przez cały dzień  nie schodził im z twarzy.