MIKOŁAJKI

Dnia 6 grudnia 2018 roku w naszym przedszkolu poczerwieniało od pięknych mikołajkowych czapeczek i strojów. Tego dnia św. Mikołaj zrobił dzieciom psikusa i nie znalazły ani jednego prezentu w butkach czy na oknach. Nasze maluchy szczerze zmartwiły się, że św. Mikołaj o nich zapomniał. Po śniadaniu wszystkie grupy spotkały się na korytarzu. Tam obejrzeliśmy film przywieziony przez kolegę Tymka, który odwiedził pracownię Mikołaja będąc z rodzicami na wycieczce w Finlandii, otrzymaliśmy także pozdrowienia dla naszego przedszkola, Tymuś wraz z siostrą karmili też renifery, co wprawiło w zachwyt nasze przedszkolaki.  Następnie uhonorowaliśmy i zaśpiewaliśmy sto lat Mikołajom, a okazało się, że mamy jednego w każdej grupie.  Nagle usłyszeliśmy dzwoneczki i pojawiły się worki z prezentami dla każdej grupy. Potem odwiedził nas sam św. Mikołaj, który obiecał, że odwiedzi nas w domach. To był niezapomniany dzień.