ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ W PRZEDSZKOLU


Drodzy Rodzice

z radością informujemy, że  1 września 2020 spotykamy się  wszyscy w przedszkolu. Na stronie internetowej przedszkola znajdują się informacje związane z organizacją roku szkolnego, m. in. rozkład jazdy autobusów szkolnych, podział grup, godziny pracy przedszkola, zebrania rodziców oraz procedura bezpieczeństwa w warunkach pandemii COVID – 19.

Przedszkola w Lubiewie i Bysławiu będą czynne w godzinach od 6.30 do 16.00. Minimum programowe będzie realizowane w Bysławiu od 7.30 do 12.30 za wyjątkiem dzieci 6 letnich które  będą miały minimum od 7.30 do 13.00.

W Lubiewie minimum programowe od 8.00 – 13.00.

 

W związku z nadal obowiązującymi procedurami bezpieczeństwa w warunkach pandemii prosimy o dokładne zapoznanie się z tymi procedurami i ich przestrzeganie. Procedura wraz z załącznikami znajduje się w zakładce Informacje dla rodziców COVID – 19. Prosimy żeby dzieci do przedszkola przyprowadzane były tylko zdrowe przez jedną osobę dorosłą, która ma maseczkę.

 

Jednym z zaleceń GIS jest by w miarę możliwości dzieci z różnych grup nie stykały się z sobą dlatego bardzo proszę o rozsądne deklarowanie godzin ponad minimum programowe, bo od godz. 12.30 dzieci, które pozostają w przedszkolu będą musiały dołączyć do innej grupy. Jeśli nie macie Państwo potrzeby pozostawiania dzieci dłużej to prosimy o odbiór w wyznaczonym czasie. Prosimy również o przestrzeganie ustalonego czasu.

Bardzo proszę po zapoznanie się z procedurą bezpieczeństwa wydrukowanie załączników o zapoznaniu się z procedurą i zgody na pomiar temperatury i dostarczenie ich 1 września do wychowawczyni grupy.

Dyrektor Przedszkola

Dorota Hass-Goliszek