BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU


Dnia 11 lutego 2021 roku, w Tłusty Czwartek odbył się w naszym przedszkolu bal przebierańców. Od rana dzieci przychodziły przebrane w niesamowite, przepiękne stroje. Przedszkole wypełniło się księżniczkami, wróżkami, czarodziejami, owadami: biedronkami i pszczółkami, piratami, rycerzami, super bohaterami, strażakami, żołnierzami i policjantami, i jeszcze wielu innymi bohaterami z ulubionych bajek dzieci. Niestety pandemia sprawiła, że nie mogliśmy tak jak zawsze bawić się wspólnie, ale każda z pań przygotowała dla swojej grupy atrakcje w salach.  Na balu królowały same niespodzianki: tańce, korowody, zabawy , gry i konkursy. Dzieci korzystały z poczęstunku , gdzie na stołach dominowały pączki i faworki. Ten dzień na długo zapadnie w pamięci naszych przedszkolaków.