Przyjazdy autobusów szkolnych od 2 września 2015 r.

Kierunek 1.

Bysław  baza- 6:50

Minikowo wybudowanie- 6:56

Minikowo las- 6:57

Minikowo u góry- 6:58

Minikowo wieś- 7:00

Minikowo Rab. – 7:02

Bysławek wybudowanie- 7:06

Szkoła Bysław-7:10

Kierunek 2.

Wyjazd z bazy- 6:55

Teolog przód- 7:00

Teolog tył- 7:02

Teolog przystanek- 7:05

Płazowo wieś- 7:08

Płazowo przód- 7:10

Szumiąca- 7:14

Bysław 1- 7:18

Bysław2- 7:20

Szkoła Bysław- 7:25

Kierunek 3.

Bysławek (świetlica)- 7:00

Bysław koło J.K.- 7:05

Bysław szkoła- 7:10

Kierunek 4.

Bysław szkoła- 7:10

Bysław na zakręcie- 7:13

Wełpin tył- 7:17

Wełpin centrum- 7:20

Bysław koło Hoppe- 7:22

Bysław Szkoła- 7:25

Kierunek 5.

Zamrzenica- Bus Zakładu Komunalnego- 7:15

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.